Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Remont

Czy wolno zasądzić alimenty na rzecz jednego z partnerów?

Sprawę alimentów, ich zasądzenia, wszystkich okoliczności dotyczących kwestii rodzinnych określają przepisy zawarte w kodeksie familijnym i opiekuńczym. Zgodnie z obowiązującym uporządkowaniem prawnym alimenty są w stanie uzyskać nie tylko na dzieci, małoletnie i pobierające naukę.

Jeśli nie wiemy, jak uzyskać alimenty, jaki złożyć pozew, wyśmienity prawnik nienagannie poprowadzi naszą sprawę, bo pozew będzie wtedy prawidłowo umotywowany i większe są szanse na uzyskanie zadowalającego rozstrzygnięcia przed sądem.

Jeśli potrzebujesz wsparcia specjalisty w sprawie alimentów lub innych prawnych sprawie, na przykład spadku, lub po prostu rady – sprawdź spadek adwokat Łomianki, a dowiesz się więcej. Usługi odpowiedniego adwokata co prawda trochę kosztują, jednakowoż są one tego godne. Kiedy tak właściwie raz spróbuje się skorzystać z wsparcia takiego profesjonalisty, z pewnością nie będzie się pragnęło zajmować się tym więcej samodzielnie. Pozew o alimenty na jednego z małżonków wolno złożyć wspólnie z pozwem o rozwód lub ewentualnie separacje, można również złożyć taki pozew samoistnie.

W sytuacji, jeżeli na sprawie rozwodowej została oceniona wina jednego z małżonków, on właśnie obowiązany jest do płacenia alimentów na małżonka, jakiego winy nie zakomunikowano – jeśli oczywiście dany małżonek pragnie zasądzenia takiego obowiązku alimentacyjnego. Jeżeli żadna z osób nie została uznana za winna rozkładu pożycia małżeńskiego, przesłanka do zasądzenia alimentów jest nierówny podział dochodów podmiotów, a zwłaszcza, jeżeli któraś ze witryn internetowych cierpi niedostatek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY