Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Ogród

Elektroniczne odstraszacze – skuteczna metoda na pozbycie się kun

Wielu osobom kuny kojarzyły się będą z przytulnymi zwierzątkami, jednak w rzeczywistości jest znacznie inaczej. Duża ilość kierowców musiała oddać swoje pojazdy do mechanika z powodu przegryzionych kabli, te drapieżniki duże szkody także wyrządzają na strychach i poddaszach. Potrafią tam skutecznie zniszczyć ocieplenie, a ich wypłoszenie nie jest wcale taką łatwą sprawą. Sporo osób szuka skutecznego pomysłu na to, jak pozbyć się kuny z poddasza, lecz zdecydowana ich większość w dłuższej perspektywie zawiedzie. Kuna na strychu bardzo szybko zadomowi się w otoczeniu ludzi, i jeśli znajdzie jakieś osłonięte od wiatru i suche miejsce, to zakłada tam gniazdo.

Metody takie jak hałasy, intensywne zapachy czy porozrzucana psia sierść niestety nie zdadzą egzaminu, bo te drapieżniki bardzo szybko się przyzwyczajają. Ze względu na przepisy, które obowiązują nie należy ich też zabijać, z tego też powodu najskuteczniejszym sposobem jest ich odstraszanie. Do tego celu można wykorzystać na przykład odstraszacze elektroniczne, jakie uważane są aktualnie za najskuteczniejsze.

Taki odstraszacz na kuny instaluje się wokół całego budynku, uwzględniając wszystkie miejsca, przez które może się ona dostać do wnętrza. Płynący przez przewody prąd nie będzie powodował żadnego niebezpieczeństwa, lecz jest dość nieprzyjemny. Kuny najczęściej po kilku wejściach rezygnują z danego miejsca i znajdują inne, bez takich niespodzianek. Tak więc jeżeli ktoś ma problemy z tymi zwierzętami, to powinien poszukać jakiejś firmy, która mu taki odstraszacz zamontuje.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY