Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Dom

Opakomar: wytwórca pudełek o charakterze ozdobnym

Rodzaje opakowań, jakie wytwarza Opakomar są różne, wobec czego konsumenci z chęcią zdecydowani są na to, by zlecenia realizować właśnie w takim miejscu, gdyż wiedzą, że posiadają sposobność zamówić te pudełka ozdobne, które spełnią ich wymagania. Propozycja sprzedażowa obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo oraz pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od tego, jakie klient zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż będą one zrobione bardzo dobrze i w krótkim czasie.

Rodzaj pudełka zależy głównie od tego, co ma się w nim znaleźć. Opakowania zostały zrobione z mikrofali o gramaturze 385 gr oraz oklejone są kolorowym papierem. Mogą mieć zdejmowane wieko, wstążki albo magnes. Grubość boku to około 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk.

Pudełka są od razu gotowe do użytku i nie ma potrzeby ich złożyć. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają bardzo dobrze i ukazują profesjonalizm firmy, która w nie inwestuje. Mogą być oklejone jednokolorową albo wielokolorową okleiną w środku. Rozmiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są podane w asortymencie, ale też można decydować się na złożenie zamówienia spersonalizowanego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w formie Exclusive są kaszerowane. Opakowania z logo mogą być wykonane dowolną metodą: hot stampingu, sitodruku lub offcetu. Interesująco prezentują się pudełka okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych dba o to, żeby jednocześnie były eleganckie i praktyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY