Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Budownictwo

Spersonalizowanie wykonane projekty wnętrz w ramach realizacji pod klucz

Nowatorskie ukierunkowanie do wykonywania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma tutaj znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla klientów biznesowych. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udziela wsparcia w doborze elementów umeblowania oraz kompletnego wyposażenia.

W wypadku niewielkich powierzchni eksperci zatroszczą się o to, by utrzymana była przestronność. Natomiast jeżeli pomieszczenia są większe, zabiega się o utrzymanie spójnej aranżacji pod kątem wyposażenia oraz koloru. Ze względu na to, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawniej. Zespół architektów specjalizuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeśli natomiast klient chce uzyskać projekt niebanalny, to eksperci nie boją się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywność, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, żeby nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad standardową pracą czuwają także eksperci z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość branży i reguł designu sprawia, że cały team wykonuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w zakresie realizacji mebli na rozmiar. To spełni wymagania zleceniodawców. Meble są wykonane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych firm. Wszystko wykonane jest rzetelnie i w zgodzie z początkowymi uzgodnieniami. Wykonane mogą być: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe oraz przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą oczekiwać na dowóz i zamontowanie zamawianych mebli. To powoduje, że są usatysfakcjonowani ze świadczeń.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY