Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Budownictwo

Wdrożenie doskonale opracowanej technologii odpylania przez markę Nestro

Wdrożenie efektywnej technologii odpylania przez markę Nestro to następny dowód na to, że marka ta doskonale rozeznana jest w nowoczesnych rozwiązaniach jakie służą ochronie środowiska i dbaniu o kondycję zdrowotną osób zatrudnionych w konkretnym miejscu. Optymalne odpylanie ma szczególne znaczenie w tych zakładach, gdzie używa się urządzeń stolarskich oraz w centrach obróbczych. Pozwoli to zredukować koszt eksploatacji urządzeń jakie zajmują się obrabianiem drewna.

Innowacyjne instalacje odpylania, dostosowane do trybu pracy w wyznaczonym zakładzie są w stanie zastąpić ręczne usuwanie odpadów poprodukcyjnych. Nie ma mowy o tym, że jakiekolwiek odpady będą umieszczone w maszynie, wobec czego będzie ona funkcjonowała sprawnie. Technologie przedsiębiorstwa z tego obszaru dedykowane są dla małych, jak i dla średniej wielkości przedsiębiorstw.

W mniejszych firmach mogą zostać użyte: filtry workowe typu NASF, filtry stanowiskowe typu NFB oraz filtry podciśnieniowe typu NE 160, 250 i 300. Filtry workowe w zestawieniu z wentylatorem są urządzeniem odpylającym. Można je zastosować na hali produkcyjnej. Filtry stanowiskowe da się podłączać do jednej lub do dwóch maszyn. To doskonałe rozwiązanie dla firm, gdzie nie ma nazbyt wiele maszyn. Filtry podciśnieniowe wyposażone są w niedużych wymiarów wentylator ssący. Zwarta budowa oraz mobilność pozwolą na wykorzystanie w licznych miejscach pracy. Można do takiego filtra podłączyć do trzech maszyn.

Dla średnich oraz dużych zakładów Nestro oferuje filtr podciśnieniowy typu ZWF 9/4, dostosowany do oddzielania pyłu albo wiór pochodzenia drzewnego od 5 do stu tysięcy m3/h. Tego typu urządzenie zbudowane jest z komór, czyli można je dowolnie modernizować. Ma sporo zabezpieczeń technicznych, czyli nie trzeba się obawiać, że może wywoływać zagrożenie w miejscu pracy. Oferta bogatsza jest o instalacje zmniejszające ciśnienie, dedykowane do takich miejsc, w jakich pojawia się ryzyko wybuchu pyłu. Urządzenia filtracyjne oczyszczą wówczas pył z groźnych mieszanek powietrza.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY