Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Budownictwo

Zastosowanie akumulatorów żelowych dystrybuowanych w punkcie sprzedaży COMSYSTEM

Atuty akumulatorów żelowych HAZE, jakie sprzedaje firma COMSYSTEM są duże. Dostępne wyroby, jakie można dostać w punkcie sprzedaży importera projektowane są na bazie innowacyjnych technologii. To zapewnia najwyższy stopień jakości i powtarzalności w zakresie parametrów poszczególnych monobloków. Marka HAZE wprowadza najwyższe standardy jakości, czyli nie ma ryzyka, że zakupiony
Akumulator litowo-jonowy nie będzie działać jak trzeba.

Najwyższa jakość oraz robiące dobre wrażenie cechy związane z eksploatacją powodują, że proponowane akumulatory są uniwersalne, są niezawodne oraz mogą być zastosowane w wielu dyscyplinach techniki. Baterie takie stosuje się na przykład w: zasilaniu awaryjnym, telekomunikacji, zasilaniu i oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach i wielu innych dyscyplinach. Akumulatory żelowe bazują na technologii, w jakiej elektrolit zamieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W ten sposób uzupełniona jest przestrzeń międzyelektrodowa i zniszczona jest opcja wycieku elektrolitu ze zniszczonego mechanicznie akumulatora. Ulepszona jest również moc maksymalna akumulatora, z uwagi na niższą rezystencję wewnętrzną tej budowli.

Akumulatory żelowe mogą zostać zastosowane zarówno w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w zastosowaniach stacjonarnych oraz w instalacjach solarnych. Ich spore zalety to: wyeliminowanie pozycji pionowej w czasie działania, brak potrzeby uzupełnienia elektrolitu, brak wycieków elektrolitu, podwyższona odporność na ekstremalne temperatury, uderzenia i wibracje, jak i samowyładowanie. Z tego względu opłaca się sprawdzać, co jest w sklepie udostępnione i decydować się na dany model, w zgodzie z zastosowaniem jakie się dla niego przewidziało. Oferowana jest sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zamówieniach można oczekiwać atrakcyjnych zniżek. Wyroby te spełniają wymagania konsumentów, ponieważ odpowiadają normie ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY