Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Budownictwo

Jakie płytki najlepiej się sprawdzą w łazience

Osoby planujące remont swojej łazienki bardzo często stają przed problemem wyboru odpowiednich płytek. Ich wybór jest bowiem w sklepach tak pokaźny, że niekiedy jest się zwyczajnie ciężko ostatecznie zdecydować, tak dużo różnych wzorów będzie się podobać. A rozmaitych możliwości w tym względzie raczej nie brakuje, ponieważ krajowi producenci mają szeroką propozycję swoich wyrobów, a w dużej części sklepów można też będzie dostać niezwykle ciekawe i oryginalne włoskie płytki.

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy. Przede wszystkim dla każdego ważny będzie wzór i kolorystyka, które należy dobrać do wielkości pomieszczenia. Przy łazienkach dużych nie ma dużego znaczenia, czy ułożona na ścianie glazura będzie w ciemnej czy jasnej kolorystyce, gdyż każda dobrze się sprawdzi. W łazienkach mniejszych na pewno lepiej zdecydować się na jasne barwy – ciemne plytki ceramiczne pomniejszą jeszcze optycznie przestrzeń. To samo jest z rozmiarami płytek.

Aktualnie klienci coraz częściej wybierają płytki duże, lecz one także w małych łazienkach niekoniecznie się sprawdzą. To, o czym wielu ludzi nie pamięta podczas zakupu, to techniczne parametry, a te również są bardzo istotne. Zwłaszcza istotne to jest w przypadku płytek na podłogę, które muszą być odporne na mechaniczne uszkodzenia, a także mieć wysoki stopień antypoślizgowości. Jeśli się wybiera mozaiki gresowe, to wymienione przed chwilą cechy mają znacznie mniejsze znaczenie, za to sprawdzić należy nasiąkliwość.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY