Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Budownictwo

PONITAS: specjalistyczny montaż wykładzin do różnych obiektów

Oferta firmy PONITAS obejmuje przeróżne wzory podłóg wykładzinowych w hotelach i przemysłowych. W zależności od tego, do jakiego z obiektów a także jakie są oczekiwania zleceniodawcy wybierać można: wykładziny dywanowe, wykładziny w płytkach, panele winylowe LVT, panele laminowane, wykładziny prądoprzewodzące, linoleum, PCV, podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe a także wylewkę samopoziomującą. Monterzy, którzy przeprowadzają montaż wykładziny biurowej dla obiektów przemysłowych zalecają wykładziny PCV bądź linoleum, ponieważ posadzki takie cechują się idealną odpornością na ścieranie, a także są proste w utrzymaniu czystości.

Poza poradami zajmują się oni także stosownym przygotowaniem posadzki pod ten rodzaj wykładzin oraz założeniem. W pomieszczeniach usługowych monterzy kładą panele winylowe, bo są one dopasowane do większego natężenia ruchu. W obiektach biurowych pracownicy firmy PONITAS rekomendują atestowane wykładziny dywanowe w rolkach bądź płytki dywanowe, bardzo dobrze oddziałujące na walory estetyczne wybranych pomieszczeń.

Sprawdzają się też panele winylowe a także panele laminowane. W obiektach hotelowych oraz mieszkaniach zwykle zakładane są wykładziny dywanowe od znanych producentów, jakie idealnie wyglądają. Coraz częściej klienci zdecydowani są też na panele winylowe które przypominają deskę albo kamień. Do każdego rodzaju podłogi przystosowany jest wytłumiony i gwarantujący wygodę podczas chodzenia.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY